Hakkımızda

Son teknoloji makine parkuru ve tecrübeli ekibiyle 2014 yılında ambalaj sektörüne adım atan Foodpak, yeniliğe açık dinamik ruhu ve geniş bir ürün yelpazesindeki üretim başarısıyla Türkiye’nin önde gelen ambalaj üreticileri arasında yerini almıştır. İleri teknoloji ile donatılmış üretim tesisi ve alanında uzman deneyimli kadrosuyla köklü bir kurum geleneğine sahip olan Foodpak esnek ambalaj dönüşümünde ihtiyaca yönelik tam kapsamlı çözümler sunan Türkiye’nin lider kuruluşudur.

Foodpak  yasal yükümlülükleri, kalite yönetim şartları, hijyen ve sanitasyon kuralları çerçevesinde üretim gerçekleştirmektedir. Kaliteli, güvenli ve sağlıklı ürünler üretmeyi prensip olarak benimsemiştir. Personel eğitimlerini ön planda tutarken, devamlı teknolojik gelişim takibi ile ürünlerini en ekonomik şekilde, müşteri memnuniyet, ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda üretmektedir.

İnsan sağlığı ve çevreye saygıyı temel hareket prensibi olarak kabul eden Foodpak kalite yönetim sistemini de sürekli iyileştirerek bütün bu koşulları, Kalite Politikası olarak benimser ve uygular.